xchat 2.0.8pre1 - en to uk translation catalogue (1060 entries)

en: 
    
    Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
uk: 
    
    Напишіть /HELP <команда> щоб отримати докладнішу інформацію, або /HELP -l

en: 
    Commands Available:
uk: 
    Доступні команди:

en: 
    DCC GET <nick>                     - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file to someone
    DCC LIST                           - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                    - offer DCC CHAT to someone
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
uk: 
    DCC GET <прізвисько>                     - прийняти запропонований файл
    DCC SEND [-maxcps=#] <прізвисько> [файл] - надіслати файл отримувачу
    DCC LIST                                 - показати список DCC
    DCC CHAT <прізвисько>                    - запропонувати розмову через DCC
    DCC CLOSE <тип> <прізвисько> <файл>        приклад:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz

en: 
    No help available on that command.
uk: 
    Немає довідки для цієї команди.

en:       File: %s
       To/From: %s
          Size: %u
          Port: %d
     IP Number: %s
    Start Time: %s   Max CPS: %d
uk:        Файл: %s
         До/Від: %s
         Розмір: %u
           Порт: %d
      IP адреса: %s
    Час початку: %s   Макс. CPS: %d

en:   %-20s offline
uk:   %-20s на каналі

en:   %-20s online
uk:   %-20s на каналі

en:   Ignore list is empty.
uk:   Список ігнорованих порожній.

en: $ Number
uk: $ Число

en: %C08,02 %B-- Notify List --------------- %O
uk: %C08,02 %B-- Список сповіщень ---------- %O

en: %C8,2 Type  To/From    Status  Size    Pos     File      %O%010%B%C9----------------------------------------------------%O
uk: %C8,2 Тип  Кому/Від кого  Статус  Розмір  Позиція   Файл   %O%010%B%C9----------------------------------------------------%O

en: %O%C11$1%O added to ignore list.
uk: %O%C11$1%O додано до списку ігнорованих.

en: %O%C11$1%O removed from ignore list.
uk: %O%C11$1%O видалений зі списку ігнорування.

en: %UChannel          Users   Topic%O
uk: %UКанал          Користувачі   Тема%O

en: %d bytes
uk: %d байт

en: %d ops, %d total
uk: %d операторів, загалом %d

en: (%s=Server %c=Channel %n=Network).
uk: (%s=Сервер %c=Канал %n=Мережа).

en: (Can be a text file relative to config dir).
uk: (Може бути текстовий файл відносно каталогу конфігурації).

en: (Can be a text file relative to ~/.xchat2/).
uk: (Може бути текстовий файл відносно ~/.xchat2/).

en: (Disabled)
uk: (вимкнено)

en: (Leave at zero for full speed file transfers).
uk: (Залиште як 0, щоб не обмежувати швидкість.)

en: (Leave ports at zero for full range).
uk: (Залиште порти нульовими для повного діапазону).

en: (Only useful for computers with multiple addresses).
uk: (Корисне, якщо комп'ютер має декілька адрес).

en: (See strftime manpage for details).
uk: (Докладнішу інформацію дивіться у довідці з strftime).

en: (Separate multiple words with commas).
uk: (Відокремлюйте слова комами).

en: * Can't open log file(s) for writing. Check the
      permissions on %s/xchatlogs
uk: *  Не вдається відкрити файл(и) для запису. Перевірте
      права на %s/xchatlogs

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
uk: * Небезпечно запускати IRC від користувача root! Слід
      створити обліковий рахунок і використовувати його для входу в систему.

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
uk: **** ПОЧАТОК ВХОДУ НА %s

en: **** ENDING LOGGING AT %s
uk: **** ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ВХІД НА %s

en: *NEW*
uk: *НОВИЙ*

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
uk: *ПОПЕРЕДЖЕННЯ*
    Автоматичне приймання DCC до вашої домашньої теки
    може бути небезпечним. Наприклад:
    хтось може надіслати вам .bash_profile

en: -%C10-%C11-%O$t$1 Banlist: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 список заборонених: %C3$4 %C4$2 %C5$3%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 added to notify list.
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 доданий у список сповіщень.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 already in use. Retrying with $2..
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 вже використовується. Повторна спроба з $2..

en: -%C10-%C11-%O$t$1 deleted from notify list.
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 видалено зі списка сповіщення.

en: -%C10-%C11-%O$t$1 has changed the topic to: $2%O
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 змінив тему на: $2%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 is now known as $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 тепер називається $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes ban on $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 зняв заборону з $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes channel keyword
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 прибрав ключові слова каналу

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes exempt on $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 забрав звільнення у $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes invite on $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 зняв запрошення до $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 removes user limit
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 зняв обмеження користувачів

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets ban on $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 встановив заборону на $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel keyword to $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 встановив ключові слова каналу: $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets channel limit to $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 встановив ліміт каналу у $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets exempt on $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 встановив звільнення на $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets invite on $2
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 запрошує на $2

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets mode $2$3 $4
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 встановив режим $2$3 $4

en: -%C10-%C11-%O$t$1 sets modes%B %C14[%O$2%B%C14]%O
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 встановив режими%B %C14[%O$2%B%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$t$1 users in notify list.
uk: -%C10-%C11-%O$t$1 користувачів у списку сповіщень.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas offered %C11$2 %C(%C11$3 %Cbytes)
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Cзапропоновано %C11$2 %C(%C11$3 %Cбайт)

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Chas requested to resume %C11$2 %Cfrom %C11$3%C.
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1 %Cзапит на продовження розмови %C11$2 %Cвід %C11$3%C.

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O gives channel half-operator status to %C11$2
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O надав права напівоператора %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O gives channel operator status to %C11$2
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O надав права оператора каналу %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O gives voice to %C11$2
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O надав голос %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O removes channel half-operator status from %C11$2
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O видалив права напівоператора у %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O removes channel operator status from %C11$2
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O видалив права оператора каналу у %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O removes voice from %C11$2
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11$1%O забрав голос у %C11$2

en: -%C10-%C11-%O$t%C11Users on $1:%C $2
uk: -%C10-%C11-%O$t%C11Користувачів на $1:%C $2

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CEnd of WHOIS list.
uk: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %CУінець списку WHOIS.

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cis away %C14(%O$2%O%C14)
uk: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Cнедоступний %C14(%O$2%O%C14)

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Oreal user@host %C11$2%O, real IP %C11$3%O
uk: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12] %Oсправжній користувач@вузол %C11$2%O, справжній IP %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O
uk: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O бездіяльний %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O idle %C11$2%O, signon: %C11$3%O
uk: -%C10-%C11-%O$t%C12[%O$1%C12]%O бездіяльний %C11$2%O, підписаний: %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$tA process is already running
uk: -%C10-%C11-%O$tПроцес вже запущений

en: -%C10-%C11-%O$tAlready offering CHAT to $1
uk: -%C10-%C11-%O$tВже запропоновано CHAT з $1

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Channel is invite only).
uk: -%C10-%C11-%O$tНе вдається підключитись%C11 %B$1 %O(Канал лише для запрошених).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(Requires keyword).
uk: -%C10-%C11-%O$tНе вдається підключитись%C11 %B$1 %O(Потрібне ключове слово).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(User limit reached).
uk: -%C10-%C11-%O$tНе вдається зайти%C11 %B$1 %O(Ліміт користувачів вичерпано).

en: -%C10-%C11-%O$tCannot join%C11 %B$1 %O(You are banned).
uk: -%C10-%C11-%O$tНе вдається зайти%C11 %B$1 %O(Ви під забороною).

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 created on $2
uk: -%C10-%C11-%O$tКанал $1 створений у $2

en: -%C10-%C11-%O$tChannel $1 modes: $2
uk: -%C10-%C11-%O$tКанал $1 режими: $2

en: -%C10-%C11-%O$tConnected.
uk: -%C10-%C11-%O$tЗ'єднання встановлено.

en: -%C10-%C11-%O$tConnected. Now logging in..
uk: -%C10-%C11-%O$tЗ'єднання встановлено. Вхід у мережу..

en: -%C10-%C11-%O$tConnecting to %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C port %C11$3%C..
uk: -%C10-%C11-%O$tЗ'єднання з %C11$1 %C14(%C11$2%C14)%C порт %C11$3%C..

en: -%C10-%C11-%O$tConnection failed. Error: $1
uk: -%C10-%C11-%O$tЗ'єднання неможливе. Помилка: $1

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Cstalled - aborting.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cз %C11$3 %Cзупинилось - переривання.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cto %C11$3 %Ctimed out - aborting.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 %C11$2 %Cдо %C11$3 %Cвийшов час - переривання.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 connect attempt to %C11$2%O failed (err=$3).
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC $1 спроба з'єднання з %C11$2%O невдала (помилка=$3).

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT з'єднання встановлено з %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT to %C11$1%O aborted.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT з %C11$1%O перервано.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT to %C11$1%O lost. $4.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC CHAT з %C11$1%O розірвано. $4.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O from %C11$3%O complete %C14[%C11$4%O cps%C14]%O.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O від %C11$3%O завершено %C14[%C11$4%O симв/с%C14]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O from %C11$3%O failed. $4.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$1%O від %C11$3%O - помилка. $4.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV %C11$2%O для %C11$1%O перервано.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV з'єднання встановлено з %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Cannot open $1 for writing ($2).
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC RECV: Не вдається відкрити $1 для записування ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O to %C11$2%O complete %C14[%C11$3%O cps%C14]%O.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O до %C11$2%O завершено %C14[%C11$3%O симв/с%C14]%O.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O to %C11$2%O failed. $3
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$1%O до %C11$2%O - помилка. $3

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$2%O to %C11$1%O aborted.
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND %C11$2%O до %C11$1%O перервано.

en: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND connection established to %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O
uk: -%C10-%C11-%O$tDCC SEND з'єднання встановлено з %C11$1 %C14[%O$2%C14]%O

en: -%C10-%C11-%O$tDisconnected ($1).
uk: -%C10-%C11-%O$tЗ'єднання розірвано ($1).

en: -%C10-%C11-%O$tFound your IP: [$1]
uk: -%C10-%C11-%O$tЗнайдено ваш IP: [$1]

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up %C11$1%C..
uk: -%C10-%C11-%O$tТриває пошук %C11$1%C..

en: -%C10-%C11-%O$tLooking up IP number for%C11 $1%O..
uk: -%C10-%C11-%O$tПошук IP-адреси для%C11 $1%O..

en: -%C10-%C11-%O$tMOTD Skipped.
uk: -%C10-%C11-%O$tMOTD Пропущений.

en: -%C10-%C11-%O$tNickname already in use. Use /NICK to try another.
uk: -%C10-%C11-%O$tПрізвисько вже використовується. Використовуйте /NICK щоб спробувати інший.

en: -%C10-%C11-%O$tNo ping reply for $1 seconds, disconnecting.
uk: -%C10-%C11-%O$tНе отримано відповідей протягом $1 секунд, від'єднання.

en: -%C10-%C11-%O$tNo process is currently running
uk: -%C10-%C11-%O$tНемає запущених процесів

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC offer.
uk: -%C10-%C11-%O$tНемає такої DCC пропозиції.

en: -%C10-%C11-%O$tNo such DCC.
uk: -%C10-%C11-%O$tНемає такого DCC.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify list is empty.
uk: -%C10-%C11-%O$tСписок сповіщень порожній.

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is offline ($2).
uk: -%C10-%C11-%O$tСповіщення: $1 від'єднаний ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tNotify: $1 is online ($2).
uk: -%C10-%C11-%O$tСповіщення: $1 під'єднаний ($2).

en: -%C10-%C11-%O$tOffering %C11$1 %Cto %C11$2%O
uk: -%C10-%C11-%O$tПропонується %C11$1 %Cдля %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tOffering DCC CHAT to $1
uk: -%C10-%C11-%O$tПропонується DCC CHAT з $1

en: -%C10-%C11-%O$tPing reply from $1 : $2 second(s)
uk: -%C10-%C11-%O$tPing відповідь від $1 : $2 секунд(s)

en: -%C10-%C11-%O$tReceived '$1%O' from $2
uk: -%C10-%C11-%O$tОтримано '$1%O' віж $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2
uk: -%C10-%C11-%O$tОтримано CTCP $1 від $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP $1 from $2 (to $3)
uk: -%C10-%C11-%O$tОтримано CTCP $1 від $2 (для $3)

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a CTCP Sound $1 from $2
uk: -%C10-%C11-%O$tОтримано CTCP звук $1 від $2

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a DCC CHAT offer from $1
uk: -%C10-%C11-%O$tОтримано запит на DCC CHAT від $1

en: -%C10-%C11-%O$tReceived a malformed DCC request from %C11$1%O.%010-%C10-%C11-%O$tContents of packet: $2
uk: -%C10-%C11-%O$tОтримано неправильний DCC запит від %C11$1%O.%010-%C10-%C11-%O$tВміст пакету: $2

en: -%C10-%C11-%O$tStopped previous connection attempt (pid=$1)
uk: -%C10-%C11-%O$tЗупинена попередня спроба з'єднання (pid=$1)

en: -%C10-%C11-%O$tThe file %C11$1%C already exists, saving it as %C11$2%O instead.
uk: -%C10-%C11-%O$tФайл %C11$1%C вже існує, натомість зберігається як %C11$2%O.

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C is %C11$2%O
uk: -%C10-%C11-%O$tТема для %C11$1%C : %C11$2%O

en: -%C10-%C11-%O$tTopic for %C11$1%C set by %C11$2%C at %C11$3%O
uk: -%C10-%C11-%O$tТема для %C11$1%C встановлена %C11$2%C у %C11$3%O

en: -%C10-%C11-%O$tUnknown host. Maybe you misspelled it?
uk: -%C10-%C11-%O$tНевідомий вузол. Можливо ви помилились?

en: -%C10-%C11-%O$tYou are now known as $2
uk: -%C10-%C11-%O$tТепер ви відомі як $2

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been invited to %C11$1%C by %C11$2%C (%C11$3%C)
uk: -%C10-%C11-%O$tОтримано запрошення на %C11$1%C від %C11$2%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been kicked from $2 by $3 ($4%O)
uk: -%C10-%C11-%O$tВас викинув $3 з каналу $2 ($4%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have been killed by $1 ($2%O)
uk: -%C10-%C11-%O$tвикинув вас з каналу $1 ($2%O)

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3
uk: -%C10-%C11-%O$tВи залишили канал $3

en: -%C10-%C11-%O$tYou have left channel $3 %C14(%O$4%C14)%O
uk: -%C10-%C11-%O$tВи залишили канал $3 %C14(%O$4%C14)%O

en: -%C10-%C11-%O$tYou're inviting %C11$1%C to %C11$2%C (%C11$3%C)
uk: -%C10-%C11-%O$tВи запрошуєте %C11$1%C до %C11$2%C (%C11$3%C)

en: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C has joined $2
uk: -%C10-%C11>%O$t%B$1%B %C14(%C10$3%C14)%C зайшов на канал $2

en: -%C10-%C11>%O$t%BYou%B are now talking on %C11$2%O
uk: -%C10-%C11>%O$t%BВи%B зараз спілкуєтесь на %C11$2%O

en: /WHOIS yourself to find your real address. Use this if you have a 192.168.*.* address!
uk: Виконайте команду /WHOIS для свого прізвиська, щоб визначити сою реальну адресу. Використовуйте це, якщо ваша адреса 192.168.*.* !

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3
uk: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C залишив $3

en: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C has left $3 %C14(%O$4%C14)%O
uk: <%C10-%C11-%O$t$1 %C14(%O$2%C14)%C залишив $3 %C14(%O$4%C14)%O

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has kicked $2 from $3 ($4%O)
uk: <%C10-%C11-%O$t$1 викинув $2 з $3 ($4%O)

en: <%C10-%C11-%O$t$1 has quit %C14(%O$2%O%C14)%O
uk: <%C10-%C11-%O$t$1 вийшов %C14(%O$2%O%C14)%O

en: <none>
uk: <немає>

en: A multiplatform IRC Client
uk: Багатоплатформний IRC клієнт

en: A-Z, Ops first
uk: A-Z, оператори спочатку

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
uk: ADDBUTTON <ім'я> <дія>, додає кнопку над списком користувачів

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
uk: ALLCHAN <команда>, надсилає команду до всіх каналів, з якими ви з'єднані

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
uk: ALLSERV <cmd>, надсилає команду до всіх серверів, з якими ви з'єднані

en: AWAY [<reason>], sets you away
uk: AWAY [<підстава>], встановлює ваш стан як "відсутній"

en: Abort
uk: Перервати

en: Abort Chat
uk: Перервати бесіду

en: Aborted
uk: Припинено

en: About X-Chat
uk: Про X-Chat

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accept invalid cert.
uk: Приймати невірні сертиф.

en: Account
uk: Обліковий рахунок

en: Ack
uk: Підтв

en: Action
uk: Дія

en: Active
uk: Активний

en: Add
uk: Додати

en: Add New
uk: Додати

en: Add new
uk: Додати нову

en: Address to bind to:
uk: Призначена адреса:

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Announce away messages
uk: Оголошувати перехід у "Відсутній"

en: Announce your away messages to all channels
uk: Оголошувати перехід у "Відсутній" в усіх каналах

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа та Барбуда

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply Match to:
uk: Застосувати до:

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Attach Tab
uk: Прикріпити вкладку

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Authenticate to the proxy server (only HTTP)
uk: Перевірка на проксі-сервері (лише HTTP)

en: Auto Accept Direct Chat
uk: Автоматично приймати прямі розмови

en: Auto Accept Files
uk: Автоматично приймати файли

en: Auto Open Dialog Windows
uk: Автоматично відкривати діалогові вікна

en: Auto Reconnect to Server
uk: Автоматично приєднуватись до сервера

en: Auto Rejoin when Kicked
uk: Автоматично з'єднуватись після викидання

en: Auto Replace...
uk: Автозаміна...

en: Auto connect at startup
uk: Автоматично з'єднуватись при старті

en: Auto open DCC chat list
uk: Автоматично відкривати список розмов DCC

en: Auto open DCC receive list
uk: Автоматично відкривати список прийому DCC

en: Auto open DCC send list
uk: Автоматично відкривати список надсилань DCC

en: Auto reconnect delay:
uk: Затримка автоматичного відновлення з'єднання:

en: Automatic nick completion
uk: Автоматичне доповнення прізвиськ

en: Automatically unmark away
uk: Автоматично знімати "Відсутній"

en: Away User:
uk: Користувач, що відійшов:

en: Away reason
uk: Підстава для виходу

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
uk: BAN <маска> [<тип>], забороняє доступ до каналу всім, хто відповідає вказаній масці. Якщо користувачі вже з'єднані з каналом, вони не будуть відключені (для цього потрібно бути оператором каналу)

en: Background image:
uk: Зображення тла:

en: Background:
uk: Тло:

en: Bad arguments for user command.
uk: Неправильні аргументи команди користувача.

en: Bahamas
uk: Багами

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Ban
uk: Заборонити

en: Ban List
uk: Список заборон

en: Ban List...
uk: Список заборон...

en: Ban time
uk: Час заборони

en: Bangladesh
uk: Бангладеж

en: Banmask
uk: Маска заборони

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Beep on channel messages
uk: Звуковий сигнал при канальних повідомленнях

en: Beep on highlighted messages
uk: Звуковий сигнал при отриманні виділених повідомлень

en: Beep on message
uk: Звуковий сигнал при отриманні повідомлення

en: Beep on private messages
uk: Звуковий сигнал при отриманні особистих повідомлень

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермуди

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія та Герцоговина

en: Both
uk: обидва

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bottom
uk: внизу

en: Bouvet Island
uk: Острови Буве

en: Brazil
uk: Бразилія

en: British Channel Isles
uk: Британські о-ви

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська Тихоокеанська Територія

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віржинські острови

en: Browse...
uk: Огляд...

en: Brunei Darussalam
uk: Бруней

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: CLEAR, Clears the current text window
uk: CLEAR, очищує поточне текстове вікно

en: CLOSE, Closes the current window/tab
uk: CLOSE, закриває поточне вікно/вкладку

en: COUNTRY <code>, finds a country code, eg: au = australia
uk: COUNTRY <код>, знаходить код країни, наприклад: au = australia

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
uk: CTCP <прізвисько> <повідомлення>, надсилає повідомлення CTCP до користувача з вказаним ім'ям, звичайними повідомленнями є VERSION та USERINFO

en: CTCP Replies - Special codes:
    
    %d  =  data (the whole ctcp)
    %m  =  machine info
    %s  =  nick who sent the ctcp
    %t  =  time/date
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
uk: Відповіді CTCP - Спеціальні коди:
    
    %d  =  данні (повний ctcp)
    %m  =  інформація про машину
    %s  =  прізвисько відправника ctcp
    %t  =  час/дата
    %2  =  слово 2
    %3  =  слово 3
    &2  =  від слова 2 до кінця рядку
    &3  =  від слова 3 до кінця рядку

en: CTCP Replies...
uk: CTCP Відповіді...

en: CYCLE, parts current channel and immediately rejoins
uk: CYCLE, вийти з поточного каналу та одразу з'єднатись знову

en: C_lear Text
uk: О_чистити текст

en: C_onnect
uk: _Під'єднатися

en: Cambodia
uk: Камбоджі

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot access %s
uk: Немає доступу до %s

en: Cannot access file: %s
    %s.
    Resuming not possible.
uk: Немає доступу до файлу: %s
    %s.
    Продовження неможливе.

en: Cannot assign that address
uk: Не вдається призначити цю адресу

en: Cannot create ~/.xchat2
uk: Не можливо створити ~/.xchat2

en: Cannot read sound file:
    %s
uk: Не вдається прочитати звуковий файл:
    %s

en: Cannot read that file.
uk: Не вдається прочитати цей файл.

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
uk: Не можливо розв'язати назву вузла %s
    Перевірте настройки мережі!

en: Cannot resume the same file from two people.
uk: Не можна продовжувати однаковий файл від 2-х користувачів.

en: Cannot write to that file.
uk: Не вдається записати в цей файл.

en: Cape Verde
uk: Капе Верде

en: Categories
uk: Категорії

en: Cayman Islands
uk: Кайманові о-ви

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: Channel
uk: Канал

en: Channel List...
uk: Список каналів...

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
uk: Член каналу/"є оператором IRC"

en: Channel Name
uk: Назва каналу

en: Channel Tab...
uk: Вкладку каналу...

en: Channel Window...
uk: Вікно каналу...

en: Channel name
uk: Назва каналу

en: Channel:
uk: Канал:

en: Channels to join, separated by commas, but not spaces!
uk: Канали для з'єднання, відокремлені комами, але не пробілами!

en: Character Chart
uk: Палітра символів

en: Character Chart...
uk: Палітра символів...

en: Character Set:
uk: Набір символів:

en: Chat
uk: Розмова

en: Chatting
uk: Розмови

en: Chile
uk: Чилі

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Різдвяні острови

en: Claim you are at this address when offering files.
uk: Заявляти цю адресу при пропонуванні файлів.

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear list
uk: Очистити список

en: Clear rawlog
uk: Очистити журнал

en: Clientinfo
uk: Інформація про клієнта

en: Close
uk: Закрити

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Close this tab/window
uk: Закрити вкладку/вікно

en: Cocos Islands
uk: Кокосові о-ви

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Color paste
uk: Вставити колір

en: Colored nicks
uk: Виділяти прізвиська кольором

en: Colors
uk: Кольори

en: Command
uk: Команда

en: Command to execute after connecting. Can be used to authenticate to NickServ
uk: Команда, яку буде виконано після з'єднання. Може бути використана для автентифікації на NickServ

en: Comoros
uk: Коморос

en: Congo
uk: Конго

en: Connect
uk: З'єднання

en: Connect Command:
uk: Команда з'єднання:

en: Connect in a _new tab
uk: Відкрити в _новій вкладці

en: Connection refused
uk: Відмовлено у з'єднанні

en: Connection reset by peer
uk: З'єднання обірване

en: Connection timed out
uk: Вичерпано час встановлення з'єднання

en: Convert spaces to underscore
uk: Перетворювати пробіли в знак підкреслення

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy selected URL
uk: Копіювати виділений текст

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cote D'ivoire
uk: Кот'Д'Івуар

en: Country: %s
uk: Країна: %s

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Crop
uk: Стиснути

en: Cuba
uk: Куба

en: Cycle Channel
uk: Канали по колу

en: Cycle until connected
uk: Циклічно, доки не з'єднаємось

en: Cycling to next server in %s...
uk: Перемикання на наступний сервер %s...

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: DCC IP address:
uk: IP адреса DCC:

en: DCC String
uk: DCC Рядок

en: DCC Type
uk: Тип DCC

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
uk: DEHOP <прізвисько>, скасувати стан напівоператор каналу (chanhalf-op) у особи на поточному каналі (потребує прав адміністратора каналу)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
uk: DELBUTTON <ім'я>, видаляє кнопку зі списку користувачів

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
uk: DEOP <прізвисько>, скасовує права оператора (chanop) у вказаної особи на поточному каналі (потребує прав адміністратора каналу)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
uk: DEVOICE <прізвисько>, скасовує право голосу у вказаної особи на поточному каналі (потребує прав адміністратора каналу)

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: DISCON, Disconnects from server
uk: DISCON, від'єднатись від сервера

en: DNS <nick|host|ip>, Finds a users IP number
uk: DNS <прізвисько|вузол|ip>, знайти IP адрес користувача

en: DNS Lookup
uk: Перегляд DNS

en: Data 1
uk: Данні 1

en: Data 2
uk: Данні 2

en: Date
uk: Дата

en: DeOp
uk: Скасувати Опер.

en: Default away message:
uk: Типове повідомлення в режимі "Відсутній"

en: Default part message:
uk: Типове повідомлення при виході з каналу:

en: Default quit message:
uk: Типове повідомлення при виході з програми:

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete All
uk: Видалити все

en: Denmark
uk: Данія

en: Description
uk: Опис

en: Destination filename
uk: Назва файлу у отримувача

en: Detach Tab
uk: Відокремити вкладку

en: Dialog
uk: Діалог

en: Dialog Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
uk: Кнопки діалогу - Спеціальні коди:
    
    %a  =  всі вибрані прізвиська
    %c  =  поточний канал
    %h  =  назва вузла вибраної особи
    %m  =  інформація про машину
    %n  =  ваше прізвисько
    %s  =  вибране прізвисько
    %t  =  час/дата

en: Dialog Buttons...
uk: Кнопки діалогів...

en: Direct Chat...
uk: Прямі розмови..

en: Direct client-to-client
uk: Безпосереднє з'єднання

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Display MODEs in raw form
uk: Відображати режими в чистому вигляді

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська Республіка

en: Done
uk: Виконано

en: Double-click command:
uk: Дія при подвійному клацанні:

en: Download files to:
uk: Завантажувати файли в:

en: ECHO <text>, Prints text locally
uk: ECHO <текст>, вивести текст на локальній машині

en: EDIT ME
uk: ВІДРЕДАГУЙ МЕНЕ

en: ETA
uk: Залишилось

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
uk: EXEC [-o] <команда>, виконує команду. Якщо використано параметр -o , вивід буде надіслано до поточного каналу, інакше він буде виведений в поточному вікні

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
uk: EXECCONT, надсилає процесу сигнал SIGCONT

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
uk: EXECKILL [-9], перериває виконання процесу в поточному сеансу. Якщо задано параметр -9 процес буде припинено за допомогою SIGKILL

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
uk: EXECSTOP, надсилає процесу сигнал SIGSTOP

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
uk: EXECWRITE, надсилає дані в стандартний ввід процесу

en: East Timor
uk: Східний Тимор

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: Edit Events
uk: Правка подій

en: Edit This Menu...
uk: Редагувати меню...

en: Edit mode
uk: Режим правки

en: Educational Institution
uk: Освітні заклади

en: Egypt
uk: Єгипет

en: El Salvador
uk: Сальвадор

en: Enable logging of conversations
uk: Дозволити протоколювання діалогів

en: Enter Channel to Join:
uk: Введіть канал для входу:

en: Enter mask to ignore:
uk: Введіть маску для ігнорування:

en: Enter new nickname:
uk: Введіть нове прізвисько:

en: Enter nickname to add:
uk: Введіть прізвисько

en: Enter reason to kick %s:
uk: Введіть підставу для викидання %s:

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Error
uk: Помилка

en: Error opening keys config file
uk: Помилка при відкриванні файлу конфігурації клавіш

en: Error parsing event %s.
    Loading default
uk: Помилка аналізу події %s.
    Завантажується типова

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Event
uk: Подія

en: Expecting Data line (beginning Dx{:|!}) but got:
    %s
    
    Load aborted, Please fix %s/keybindings
uk: Очікувався рядок даних (початок Dx{:|!}) але отримано:
    %s
    
    Завантаження перервано, виправте %s/keybindings.conf

en: External
uk: Зовнішні

en: Extra words to highlight on:
uk: Додаткові слова для виділення:

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
uk: FLUSHQ, скидає поточну чергу відправлення на поточному сервері

en: Failed
uk: Помилка

en: Failed to open font:
    
    %s
uk: Не вдається відкрити шрифт:
    
    %s

en: Falkland Islands
uk: Фолклендські о-ви

en: Faroe Islands
uk: О-ви Фарое

en: Fiji
uk: Фіджі

en: File
uk: Файл

en: File Receive...
uk: Прийом файлів...

en: File Send...
uk: Надсилання файлів...

en: File in download directory is larger than file offered. Resuming not possible.
uk: Файл у каталозі завантажень більше ніж запитаний. Продовження неможливе.

en: File transfers
uk: Передавання файлів

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Find
uk: Знайти

en: Find:
uk: Знайти:

en: Finland
uk: Фінляндія

en: First DCC send port:
uk: Початковий порт DCC:

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Foreground:
uk: Передній план:

en: Former Czechoslovakia
uk: Чехословакія

en: Former USSR
uk: Колишній СРСР

en: France
uk: Франція

en: France, Metropolitan
uk: Франція, Метрополітан

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: From
uk: Від

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
uk: GATE <вузол> [<порт>], під'єднується через проксі, типовий порт 23

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: General
uk: Загальне

en: Georgia
uk: Грузія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Get my IP from IRC server
uk: Отримувати власну IP адресу з IRC серверу

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Give Ops
uk: Надати оператора

en: Give Voice
uk: Надати голос

en: Global User Info
uk: Глобальна інформація про користувача

en: Go to
uk: Перейти

en: Government
uk: Уряд

en: Graph
uk: графічний

en: Great Britain
uk: Велика Британія

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Біссау

en: Guyana
uk: Гаяана

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
uk: HOP <прізвисько>, надає стан напівоператора (chanhalf-op) вказаній особі (потребує прав оператора)

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Help
uk: Довідка

en: Hidden
uk: приховані

en: Hide Version
uk: Приховувати версію

en: Hide channel join/part messages by default
uk: Приховувати типово повідомлення про вхід/вихід

en: Hide join/part messages
uk: Приховувати сповіщення про вхід/вихід

en: Highlight:
uk: Підсвічення:

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hong Kong
uk: Гонг Конг

en: Host
uk: Комп'ютер

en: Host unknown
uk: Невідомий вузол

en: Hostmask
uk: Маска комп'ютера

en: Hostname
uk: Назва комп'ютера

en: Hostname:
uk: Назва вузла:

en: Hungary
uk: Угорщина

en: I can't save an empty list!
uk: Не можна зберігати порожній список!

en: I need /bin/sh to run!
uk: Для запуску необхідна програма /bin/sh !

en: I'm busy
uk: Я зайнятий

en: IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
uk: IGNORE <маска> <типи..> <параметри..>
        маска     - маска ігнорованого вузла, наприклад: *!*@*.aol.com
        типи      - типи ігнорованих даних, однин або декілька з наступних:
                    PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, INVI, ALL
        параметри - NOSAVE, QUIET

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
uk: INVITE <прізвисько> [<канал>], запрошує когось до каналу, типово до поточного каналу (потребує прав оператора каналу)

en: IP address
uk: IP адреса

en: Iceland
uk: Ісландія

en: Idle time
uk: Час простою

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore List...
uk: Список ігнорувань...

en: Ignore Stats:
uk: Стан ігнорування:

en: Ignore User
uk: Ігнорувати користувача

en: Ignore on %C11$1%O changed.
uk: Ігнорування %C11$1%O змінено.

en: In filenames, before sending
uk: Вводити ім'я файлу перед надсиланням

en: Indent nicks
uk: Прізвисько із виступом

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Info
uk: Інформація

en: Info text
uk: текстовий

en: Informational
uk: Інформаційні

en: Input box
uk: Блок вводу

en: Insert color code
uk: Вставити код кольору

en: Insert timestamps in logs
uk: Вносити час події в журнал

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: International
uk: Міжнародні

en: Internic Commercial
uk: Комерційні

en: Internic Network
uk: Мережі

en: Internic Non-Profit Organization
uk: Мережні некомерційні організації

en: Interpret %C, %B as Color, Bold etc
uk: Інтерпретувати %C, %B як колір, жирний тощо

en: Interpret %nnn as an ASCII value
uk: Інтерпретувати %nnn як значення ASCII

en: Invisible
uk: Невидимий

en: Invite
uk: Запрошувати

en: Invite Only
uk: Лише запрошені

en: Invite:
uk: Запросити:

en: Iran
uk: Іран

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Italy
uk: Італія

en: JOIN <channel>, joins the channel
uk: JOIN <канал>, під'єднатися до вказаного каналу

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Join Channel
uk: Зайти на канал

en: Join Channel...
uk: Зайти на канал

en: Join Channels:
uk: Під'єднатися до:

en: Jordan
uk: Йорданія

en: KICK <nick>, kicks the nick from the current channel (needs chanop)
uk: KICK <прізвисько>, вилучити особу з поточного каналу (потребує прав оператора)

en: KICKBAN <nick>, bans then kicks the nick from the current channel (needs chanop)
uk: KICKBAN <прізвисько>, забороняє а потім вилучає особу з поточного каналу (потребує прав оператора каналу)

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Key
uk: Клавіша

en: Key Bindings...
uk: Комбінації клавіш..

en: Key bindings config file is corrupt, load aborted
    Please fix %s/keybindings.conf
uk: Конфігураційний файл комбінацій клавіш пошкоджений, завантаження перервано
    Спробуйте виправити %s/keybindings.conf

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Kick
uk: Викинути

en: Kick/Ban
uk: Викинути/Заборонити

en: KickBan
uk: Викинути+Заборонити

en: Kill this user
uk: Знизити цього користувача

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: LAGCHECK, forces a new lag check
uk: LAGCHECK, виконує перевірку перевірку сигналу

en: LASTLOG <string>, searches for a string in the buffer
uk: LASTLOG <рядок>, шукає рядок в буфері

en: LOAD <file>, loads a plugin or script
uk: LOAD <файл>, завантажує модуль або сценарій

en: Lag meter:
uk: Вимірювач запізнення

en: Laos
uk: Лаос

en: Last DCC send port:
uk: Заключний порт DCC:

en: Last Msg: %s
uk: Останнє повідомлення: %s

en: Last Seen
uk: Бачили востаннє

en: Latvia
uk: Латвія

en: Leave Channel
uk: Залишити канал

en: Leaving
uk: Покидаю

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Left
uk: ліворуч

en: Left message
uk: Повідомлення зліва

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Libya
uk: Лівія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: List display options:
uk: Параметри відображення списку:

en: Lists
uk: Списки

en: Lithuania
uk: Литва

en: Load From
uk: Завантажити з

en: Load Plugin or Script...
uk: Завантажити модуль або сценарій...

en: Log filename mask:
uk: Шаблон журнального файлу:

en: Log timestamp format:
uk: Формат запису часу в журнал:

en: Logging
uk: Протоколювання

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
uk: MDEHOP, скасовує стан напівоператора з усіх користувачів в поточному каналі (потребує прав оператора)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
uk: MDEOP, скасовує стан оператора з усіх користувачів каналу (потребує прав оператора)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
uk: ME <дія>, надсилає подію до поточного каналу (події пишеться від третьої особи,наприклад /me стрибає)

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
uk: MKICK, вилучає усіх окрім вас з поточного каналу (потребує прав оператора)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
uk: MDEOP, встановлює всім користувачам поточного каналу права оператора (потребує прав оператора)

en: MSG <nick> <message>, sends a private message
uk: MSG <прізвисько> <повідомлення>, надсилає особисте повідомлення

en: Macau
uk: Макао

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Malawi
uk: Малави

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Mark back:
uk: Помічене тло:

en: Mark fore:
uk: Помічений передній план:

en: Marked Away
uk: Відмітити як "Відсутній"

en: Marshall Islands
uk: Маршалові острови

en: Martinique
uk: Мартініка

en: Mask
uk: Маска

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Max. global receive CPS:
uk: Макс. загальна швидкість прийому у CPS:

en: Max. global send CPS:
uk: Макс. загальна швидкість надсилання у CPS:

en: Max. receive CPS:
uk: Макс. швидкість прийому прийому у CPS:

en: Max. send CPS:
uk: Макс. швидкість надсилання у CPS:

en: Max. speed for all traffic
uk: Максимальна швидкість для усього трафіку

en: Max. speed for one transfer
uk: Максимальна швидкість для однієї передачі

en: Maximum Users:
uk: Макс. користувачів:

en: Mayotte
uk: Майотт

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Message
uk: Повідомлення

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Military
uk: Військові

en: Minimum Users:
uk: Мін. користувачів:

en: Mod
uk: Мод

en: Mode
uk: Режим

en: Mode Buttons
uk: Кнопки режиму каналу

en: Mode char
uk: Символ режиму

en: Moderated
uk: Модерований

en: Modes string
uk: Рядок режимів

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монтсерат

en: Morocco
uk: Мароко

en: Move "%s" _down
uk: Перемістити "%s" в_низ

en: Move "%s" _up
uk: Перемістити "%s" в_гору

en: Move Dn
uk: Вниз

en: Move Up
uk: Вгору

en: Move completed files to:
uk: Переміщувати завершені файли в:

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М'янма

en: NAMES, Lists the nicks on the current channel
uk: NAMES, виводить список усіх користувачів поточного каналу

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
uk: NCTCP <прізвисько> <повідомлення>, надсилає CTCP повідомлення

en: NEWSERVER <hostname> [<port>]
uk: NEWSERVER <ім'я вузла> [<порт>]

en: NICK <nickname>, sets your nick
uk: NICK <прізвисько>, змінює ваше прізвисько

en: NO
uk: НІ

en: NOTICE <nick/channel> <message>, sends a notice. Notices are a type of message that should be auto reacted to
uk: NOTICE <прізвисько/канал> <повідомлення>, надсилає сповіщення. Сповіщення - це тип повідомлень, на які слід автоматично реагувати

en: NOTIFY [<nick>], lists your notify list or adds someone to it
uk: NOTIFY [<прізвисько>], виводить ваш список сповіщень або додає до нього когось

en: Name
uk: Назва

en: Namibia
uk: Намібія

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles
uk: Нідерланди

en: Network
uk: Мережа

en: Network setup
uk: Настройки мережі

en: Networks
uk: Мережі

en: Neutral Zone
uk: Нейтральна зона

en: Never
uk: Ніколи

en: Never-give-up ReConnect
uk: Ніколи не припиняти спроб з'єднання

en: New
uk: Створити

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: New Data:
uk: Нові дані:

en: New Filename
uk: Нова назва файлу

en: New Message:
uk: Нове повідомлення:

en: New Network
uk: Нова мережа

en: New Shell Tab...
uk: Нова вкладка оболонки...

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: New nickname
uk: Нове прізвисько

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Nick
uk: Прізвисько

en: Nick Name:
uk: Прізвисько:

en: Nick Names:
uk: Прізвисько:

en: Nick being tried
uk: Пробуємо прізвисько

en: Nick completion suffix:
uk: Суфікс доповнення прізвиська:

en: Nick of person who changed the topic
uk: Прізвисько особи, що змінила тему

en: Nick of person who have been invited
uk: Прізвисько запрошеної особи

en: Nick of person who invited you
uk: Прізвисько особи, що запрошує

en: Nickname
uk: Прізвисько

en: Nickname in use
uk: Прізвисько використовується

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: No active DCCs
uk: Немає активних каналів даних (DCC)

en: No channel joined. Try /join #<channel>
uk: Не зайшли на канал. Спробуйте /join #<канал>

en: No other tabs open, quit xchat?
uk: Немає відкритих закладок, вийти з xchat?

en: No outside messages
uk: Без зовнішніх повідомлень

en: No route to host
uk: Не знайдено шлях до вузла

en: No server list on startup
uk: Не показувати список серверів при старті

en: No such command.
uk: Такої команди не існує.

en: No such plugin found.
uk: На знайдено такого модуля.

en: No topic is set
uk: Не встановлено тему

en: No xchat_plugin_init symbol; is this really an xchat plugin?
uk: На знайдено символ xchat_plugin_init; це дійсно модуль xchat?

en: Norfolk Island
uk: Норфолкські о-ви

en: North Korea
uk: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські Острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
uk: Немає з'єднання. Спробуйте /server <вузол> [<порт>]

en: Notice
uk: Зауваження

en: Notice:
uk: Зауваження:

en: Notify List...
uk: Список сповіщень...

en: Number of notify items
uk: Кількість сповіщень

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
uk: OP <прізвисько>, надає вказаній особі статус оператора каналу (потребує прав оператора)

en: Off
uk: вимкнено

en: Offer Chat
uk: Запропонувати бесіду

en: Offline
uk: Відключений

en: Old Filename
uk: Стара назва файлу

en: Old School ARPAnet
uk: Стара мережа ARPAnet

en: Old nickname
uk: Старе прізвисько

en: Oman
uk: Оман

en: Online
uk: Підключений

en: Op
uk: Оператор

en: Open
uk: Відкрити

en: Open DCC, Ignore, Notify etc, in tabs or windows?
uk: Відкривати DCC, Ігнорування, Сповіщення, тощо в закладках або вікнах?

en: Open Dialog Window
uk: Відкрити діалогове вікно

en: Open channels in:
uk: Відкривати канали у

en: Open dialogs in:
uk: Відкривати діалоги у

en: Open tab for server messages
uk: Відкривати вкладку для повідомлень сервера

en: Open tab for server notices
uk: Відкривати вкладку для зауважень сервера

en: Open utilities in:
uk: Відкривати утиліти у

en: Oper
uk: Операція

en: Options
uk: Параметри

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
uk: PART [<канал>] [<привід>], вийти з каналу, типово - з поточного каналу

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
uk: PING <прізвисько | канал>, CTCP пінгує особу або канал

en: Pakistan
uk: Пакистан

en: Palau
uk: Палау

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Part Channel
uk: Залишити канал

en: Password:
uk: Пароль:

en: Pathname
uk: Шлях

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Ping Server
uk: Ping-увати сервер

en: Plugins and Scripts...
uk: Модулі та сценарії...

en: Poland
uk: Польща

en: Pop new tabs to front
uk: Нові вкладки на передній план

en: Port
uk: Порт

en: Port:
uk: Порт:

en: Portugal
uk: Португалія

en: Position
uk: Позиція

en: Preferences...
uk: _Настройки...

en: Print Texts File
uk: Друкувати текстовий файл

en: Private
uk: Приватний

en: Private:
uk: Приватний:

en: Proxy server
uk: Проксі сервер

en: Proxy traversal failed.
uk: Не вдається зв'язатися через проксі.

en: Puerto Rico
uk: Пуерто Ріко

en: Push input line into history but doesn't send to server
uk: Помістити введений рядок в історію, але не надсилати до сервера

en: QUERY <nick>, opens up a new privmsg window to someone
uk: QUERY <прізвисько>, відкриває нове вікно приватних повідомлень до вказаної особи

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
uk: QUIT [<підстава>], від'єднання від поточного серверу

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
uk: QUOTE <текст>, надсилає текст в необробленій формі до серверу

en: Qatar
uk: Катар

en: Quit
uk: Вийти

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
uk: RECONNECT [-ssl] [<вузол>] [<порт>] [<пароль>], може бути викликано просто як/RECONNECT ,щоб переприєднатися до поточного серверу або /RECONNECT ALL ,щоб переприєднатися до усіх відкритих серверів

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
uk: RECONNECT [-ssl] [<вузол>] [<порт>] [<пароль>], може бути викликано просто як/RECONNECT ,щоб переприєднатися до поточного серверу або /RECONNECT ALL ,переприєднатися до усіх відкритих серверів

en: RECV <text>, send raw data to xchat, as if it was received from the irc server
uk: RECV <текст>, надсилає дані в необробленому форматі до xchat, як відправлені з irc сервера

en: Raw Log...
uk: Журнал подій...

en: Real IP
uk: Реальний IP

en: Real Name:
uk: Справжнє ім'я:

en: Real user@host
uk: Фактичний користувач@комп'ютер

en: Really remove network "%s" and all its servers?
uk: Дійсно видалити мережу "%s" та усі її сервери?

en: Realname: %s
uk: Справжнє ім'я: %s

en: Reason
uk: Підстава

en: Receive Server Notices
uk: Приймати сповіщення сервера

en: Receive Wallops
uk: Приймати сигнали для всіх операторів

en: Receiver
uk: Отримувач

en: Reconnect
uk: Переприєднатись

en: Recv
uk: Прийн

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh the list
uk: Оновити список

en: Regex Match:
uk: Шаблон рег.виразу:

en: Reload Settings
uk: Перечитати настройки

en: Remote host closed socket
uk: Віддалений вузол закрив сокет

en: Remove
uk: Видалити

en: Resizable userlist
uk: Список користувачів змінної ширини

en: Resume
uk: Продовжити

en: Reunion
uk: Реуньйон

en: Reverse DNS
uk: Зворотній DNS

en: Right
uk: праворуч

en: Right message
uk: Повідомлення справа

en: Romania
uk: Румунія

en: Russian Federation
uk: Росія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles.
uk: S. Georgia та S. Sandwich Isles.

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
uk: SAY <текст>, надсилає текст до об'єкту в поточному вікні

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
uk: SERVCHAN <вузол> <порт> <канал>, встановити з'єднання з сервером та під'єднатись до каналу

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
uk: SERVCHAN [-ssl] <вузол> <порт> <канал>, встановити з'єднання з сервером та під'єднатись до каналу

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
uk: SERVER <вузол> [<порт>] [<пароль>], з'єднує з сервером, типовий порт 6667

en: SERVER [-ssl] <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667 for normal connections, and 9999 for ssl connections
uk: SERVCHAN <вузол> <порт> <канал>, встановлює з'єднання сервером.  Типовий порт для звичайних з'єднань 6667 та  9999 для ssl з'єднань

en: SET <variable> [<value>]
uk: SET <змінна> [<значення>]

en: S_ettings
uk: П_араметри

en: Saint Lucia
uk: Свята Лучія

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан Маріно

en: Sao Tome and Principe
uk: Сен-Томе та Прінсіпі

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save Settings now
uk: Зберегти настройки зараз

en: Save Settings on exit
uk: Зберігати настройки при виході

en: Save Text...
uk: Зберегти текст...

en: Save list to a file
uk: Записати список у файл.

en: Save nickname in filenames
uk: Зберігати прізвисько в назвах файлів

en: Save rawlog
uk: Збереження журналу

en: Save rawlog...
uk: Зберегти журнал...

en: Save the list
uk: Зберегти список

en: Scrollback lines:
uk: Кількість ліній прокрутки:

en: Search Text...
uk: Знайти текст...

en: Search buffer is empty.
uk: Буфер пошуку порожній.

en: Seconds
uk: Секунди

en: Secret
uk: Таємний

en: See strftime manpage for details.
uk: Докладнішу інформацію дивіться у довідці з strftime.

en: Select a Plugin or Script to load
uk: Виберіть модуль або сценарій для завантаження

en: Select a file to save to
uk: Виберіть файл для збереження

en: Select an Image File
uk: Виберіть файл з зображенням

en: Select an output filename
uk: Виберіть ім'я файлу для запису

en: Select color
uk: Вибір кольору

en: Select font
uk: Вибір шрифту

en: Send
uk: Надіслати

en: Send File
uk: Надіслати файл

en: Send file to %s
uk: Надіслати файл до %s

en: Sendfile
uk: Надіслати файл

en: Sends a /WHOIS when a user comes online in your notify list
uk: Надсилати /WHOIS коли користувач у вашому списку сповіщень підключається.

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Sent
uk: Відпр

en: Server
uk: Сервер

en: Server Information
uk: Інформація про сервер

en: Server Links
uk: Посилання сервера

en: Server List...
uk: Список серверів...

en: Server Name
uk: Назва серверу

en: Server Password:
uk: Пароль сервера:

en: Server Tab...
uk: Вкладку сервера..

en: Server Window...
uk: Вікно сервера...

en: Server: %s
uk: Сервер: %s

en: Servername
uk: Назва серверу

en: Servers
uk: Сервери

en: Settings for %s
uk: Настройки для %s

en: Settings for Selected Network
uk: Налаштовування для вибраних мереж

en: Settings saved.
uk: Настройки збережені.

en: Seychelles
uk: Сейшельські острови

en: Shorten tabs to:
uk: Скорочувати вкладки до:

en: Show away once
uk: Показувати "Відсутній" лише один раз

en: Show hostnames in userlist
uk: Показувати назви вузлів у списку користувачів

en: Show identical away messages only once
uk: Показувати ідентичні повідомлення лише один раз

en: Show join/part messages
uk: Сповіщати про вхід/вихід

en: Show tabs at:
uk: Показувати закладки

en: Show/Hide userlist
uk: Показати/Сховати список користувачів

en: Sierra Leone
uk: Сьерра Леоне

en: Signon time
uk: Час входження

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Size
uk: Розмір

en: Slovak Republic
uk: Словацька Республіка

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: Some file transfers still active, quit xchat?
uk: Деякі завантаження файлів все ще активні, вийти з xchat?

en: Some settings were changed that require a restart to take full effect.
uk: Для набирання сили змін у деяких параметрах потрібно перезапустити програму.

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sound
uk: Звук

en: Sound file:
uk: Звуковий файл:

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі Ланка

en: St. Helena
uk: Св. Олена

en: St. Vincent and the grenadines
uk: Сент-Вінсент та Гренадіни

en: StartTime
uk: Час початку

en: Status
uk: Статус

en: Strip mIRC color
uk: Не використовувати кольори mIRC

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Syria
uk: Сирія

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
uk: TOPIC [<тема>], встановлює тему, якщо вона вказана. У іншому випадку відображає поточну тему

en: Tab colors
uk: Кольори вкладок

en: Tabs
uk: Закладки

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикистан

en: Take Ops
uk: Відібрати оператора

en: Take Voice
uk: Відібрати голос

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Test All
uk: Перевірити всі

en: Text
uk: Текст

en: Text Events...
uk: Тексти подій...

en: Text box
uk: Текст

en: Thailand
uk: Таїланд

en: That file is not resumable.
uk: Файл неможливо продовжити.

en: That mask already exists.
uk: Така маска вже існує.

en: That plugin is refusing to unload.
uk: Не вдається вивантажити модуль.

en: The Change Page command switches between pages in the notebook. Set Data 1 to the page you want to switch to. If Data 2 is set to anything then the switch will be relative to the current position
uk: Команда Змінити сторінку перемикає між сторінками в записнику. Встановіть Дані 1 рівним номеру сторінки до якої бажаєте перемикнутися. Якщо Дані 2 має якесь значення, перемикання буде здійснюватись відносно поточної позиції.

en: The Insert in Buffer command will insert the contents of Data 1 into the entry where the key sequence was pressed at the current cursor position
uk: Команда Вставити в буфер вставить вміст Дані 1 в поле, в якому була натиснута комбінація клавіш, в поточну позицію курсору

en: The Last Command command sets the entry to contain the last command entered - the same as pressing up in a shell
uk: Команда  Остання команда встановлює значення в полі рівним останній введеній команді - теж саме, що натискання клавіші стрілки вгору в командній оболонці

en: The Next Command command sets the entry to contain the next command entered - the same as pressing down in a shell
uk: Команда Наступна команда встановлює значення в полі рівним наступній команді - теж саме, що натискання клавіші стрілки вниз у командній оболонці

en: The Run Command action runs the data in Data 1 as if it has been typed into the entry box where you pressed the key sequence. Thus it can contain text (which will be sent to the channel/person), commands or user commands. When run all \n characters in Data 1 are used to deliminate seperate commands so it is possible to run more than one command. If you want a \ in the actual text run then enter \\
uk: Дія Виконати команду виконує Дані 1 як команду, ніби її було введено в полі вводу, в якому було натиснуто послідовність клавіш. Може містити текст (який буде надіслано до каналу/особи), команди або команди користувача. Символи \n в Дані 1 використовуються для відокремлення команд, таким чином можливо надсилати більш ніж одну команду. Якщо бажаєте ввести \ в тексті команди, напишіть \\

en: The Scroll Page command scrolls the text widget up or down one page. If Data 1 is set to anything the page scrolls up, else it scrolls down
uk: Команда Прокрутка сторінки прокручує текстовий віджет на одну сторінку вгору або вниз. Якщо Дані 1 присвоєно якесь значення, сторінку буде прокручено вгору, інакше - вниз.

en: The Set Buffer command sets the entry where the key sequence was entered to the contents of Data 1
uk: Команда Встановити буфер Встановлює значення поля, в якому було натиснуто комбінацію клавіш в значення Дані 1

en: The CTCP event
uk: CTCP подія

en: The Channel it's going to
uk: Перелік каналів...

en: The Packet
uk: Пакет

en: The action
uk: Дія

en: The ban mask
uk: Маска заборони

en: The channel
uk: Канал

en: The channel being joined
uk: До каналу під'єдналися

en: The channel it's being set on
uk: Канал встановлено

en: The creator
uk: Засновник

en: The exempt mask
uk: Маска звільнення

en: The host of the person
uk: Назва комп'ютера особи

en: The invite mask
uk: Маска запрошення

en: The key
uk: Ключ

en: The limit
uk: Обмеження

en: The message
uk: Повідомлення

en: The mode letter
uk: Буква режиму

en: The mode's sign (+/-)
uk: Знак режиму (+/-)

en: The nick of the joining person
uk: Прізвисько особи, що під'єднується

en: The nick of the person
uk: Прізвисько особи

en: The nick of the person leaving
uk: Прізвисько персони, що залишає канал

en: The nick of the person of did the dehalfop'ing
uk: Прізвисько особи, що скасувала стан напівоператора

en: The nick of the person of did the deop'ing
uk: Прізвисько особи, що скасувала стан оператора

en: The nick of the person of did the devoice'ing
uk: Прізвисько особи, яка зняла стан голосу

en: The nick of the person of did the unban'ing
uk: Прізвисько особи, що скасувала заборону

en: The nick of the person removed the exempt
uk: Прізвисько особи, що видалила звільнення

en: The nick of the person removed the invite
uk: Прізвисько особи, що скасувала запрошення

en: The nick of the person setting the mode
uk: Прізвисько особи, що встановила режим

en: The nick of the person who did the banning
uk: Прізвисько особи, що ввела заборону

en: The nick of the person who did the exempt
uk: Прізвисько особи, що ввела звільнення

en: The nick of the person who did the halfop'ing
uk: Прізвисько особи, що встановила стан напівоператора

en: The nick of the person who did the invite
uk: Прізвисько особи, що зробила запрошення

en: The nick of the person who did the op'ing
uk: Прізвисько особи, що встановила стан оператора

en: The nick of the person who did the voice'ing
uk: Прізвисько особи, що встановила стан голосу

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
uk: Прізвисько особи, у якої скасовано стан напівоператора

en: The nick of the person who has been deop'ed
uk: Прізвисько особи, у якої скасовано стан оператор

en: The nick of the person who has been devoice'ed
uk: Прізвисько особи, з якої було знято стан голосу

en: The nick of the person who has been halfop'ed
uk: Прізвисько особи, що отримала стан напівоператора

en: The nick of the person who has been op'ed
uk: Прізвисько особи, що отримала стан оператора

en: The nick of the person who has been voice'ed
uk: Прізвисько особи, якій було встановлено стан голосу

en: The nick of the person who set the key
uk: Прізвисько особи, що встановила ключ

en: The nick of the person who set the limit
uk: Прізвисько особи, що встановила обмеження

en: The nick who removed the key
uk: Прізвисько особи, що видалила ключ

en: The nick who removed the limit
uk: Прізвисько особи, що видалила обмеження

en: The nickname of the kicker
uk: Прізвисько особи, що відключила від каналу

en: The person being kicked
uk: Особа, яку було відключено

en: The reason
uk: Підстава

en: The sound
uk: Звук

en: The text
uk: Текст

en: The time
uk: Час

en: The time in x.x format (see below)
uk: Час у форматі x.x  (дивіться нижче)

en: The window you opened this Search for doesn't exist anymore.
uk: Відкрите вам вікно пошуку вже не існує.

en: There was an error loading key bindings configuration
uk: Помилка під час завантаження конфігурації комбінацій клавіш

en: There was an error parsing the string
uk: Помилка при аналізу рядку

en: This command changes the text in the entry to finish an incomplete nickname or command. If Data 1 is set then double-tabbing in a string will select the last nick, not the next
uk: Ця команда замінює текст в полі вводу для завершення незакінченого прізвиська або команди. Якщо Дані 1 встановлено, подвійне натискання клавіші табуляції вибере не наступне, а останнє прізвисько

en: This command checks the last word entered in the entry against the replace list and replaces it if it finds a match
uk: Команда перевіряє останнє введене слово в списку заміщень та замінює у разі знаходження відповідності

en: This command moves the current tab family to the left
uk: Команда переміщує поточну вкладку на одну позицію ліворуч

en: This command moves the current tab family to the right
uk: Команда переміщує поточну вкладку на одну позицію ліворуч

en: This command moves the front tab left by one
uk: Команда переміщує передню вкладку на одну позицію ліворуч

en: This command moves the front tab right by one
uk: Команда переміщує передню вкладку на одну позицію праворуч

en: This command scrolls up and down through the list of nicks. If Data 1 is set to anything it will scroll up, else it scrolls down
uk: Команда прокручує список прізвиськ вгору або вниз. Якщо Дані 1 встановлено - буде прокручено вгору, інакше - вниз

en: This signal is only passed %d args, $%d is invalid
uk: Цей сигнал приймає лише аргументи %d, аргумент $%d є невірним

en: Throttle meter:
uk: Вимірювач ширини каналу

en: Time
uk: Час

en: Time stamp format:
uk: Формат відображення часу:

en: Time stamp text
uk: Відображати час

en: Tint blue:
uk: Відтінок синього:

en: Tint green:
uk: Відтінок зеленого:

en: Tint red:
uk: Відтінок червоного:

en: Tint transparency
uk: Прозорість з відтінком

en: To
uk: До

en: To/From
uk: До/Від

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: о-ви Токелау

en: Tonga
uk: Тонга

en: Too many recursive usercommands, aborting.
uk: Надто багато рекурсивних команд користувача, зупиняємо.

en: Top
uk: вгорі

en: Topic
uk: Теми

en: Topic Bar
uk: Панель теми

en: Topic Protection
uk: Захист теми

en: Topic for %s is: %s
uk: Тема для %s: %s

en: Trace
uk: Трасування

en: Track away-status on channels smaller than:
uk: Відслідковувати стан "Відійшов" на каналах, менше ніж:

en: Transparent background
uk: Прозоре тло

en: Trinidad and Tobago
uk: Трінідад та Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: о-ви Тьорск та Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Type:
uk: Тип:

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
uk: UNBAN <маска> [<маска>...], скасовує заборону доступу до каналу всім, хто відповідає масці.

en: UNIGNORE <mask> [QUIET]
uk: UNIGNORE <маска> [QUIET] - скасовує ігнорування повідомлень з певної маски

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
uk: UNLOAD <ім'я>, вивантажує модуль або сценарій

en: URL Grabber...
uk: Захоплювач URL...

en: URL Handlers - Special codes:
    
    %s  =  the URL string
    
    Putting a ! infront of the command
    indicates it should be sent to a
    shell instead of X-Chat
uk: Обробка URL посилань - Спеціальні коди:
    
    %s  =  рядок URL
    
    Додавання ! перед командою
    вказує, що команда надсилатиметься
    до командної оболонки замість X-Chat

en: URL Handlers...
uk: Обробники URL...

en: US Virgin Islands
uk: Американські Віржинські острови

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: UnIgnore User
uk: Зняти ігнорування користувача

en: Unable to set transparent background!
    
    You may be using a non-compliant window
    manager that is not currently supported.
uk: Не вдається встановити прозоре тло!
    
    Можливо, ви використовуєте несумісний віконний
    менеджер, який не підтримує таку можливість.

en: Unban
uk: Зняти заборону

en: Unignore
uk: Не ігнорувати

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Сполучене королівство

en: United States Medical
uk: Мед.заклади США

en: United States of America
uk: США

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown Command. Try /help
uk: Невідома команда. Спробуйте /help

en: Unknown action %s in key bindings config file
    Load aborted, Please fix %s/keybindings
uk: Невідома дія %s в конфігураційному файлі комбінацій клавіш
    Завантаження перервано, виправте %s/keybindings.conf

en: Unknown arg '%s' ignored.
uk: Невідомий аргумент '%s' проігноровано.

en: Unknown keyname %s in key bindings config file
    Load aborted, please fix %s/keybindings.conf
uk: Невідома назва клавіші %s в конфігураційному файлі комбінацій клавіш
    Завантаження перервано, виправте %s/keybindings.conf

en: Unmark yourself as away before sending messages
uk: Знімати стан "Відсутній" перед надсиланням повідомлень

en: Unsorted
uk: без сортування

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: Use a proxy server
uk: Використовувати проксі сервер

en: Use global user info
uk: Використовувати глоб. інформ.

en: Use secure SSL
uk: Використовувати SSL

en: Use the Text box font and colors
uk: Шрифт та кольори як в текстовому блоці

en: User
uk: Користувач

en: User Commands - Special codes:
    
    %c  =  current channel
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %t  =  time/date
    %v  =  xchat version
    %2  =  word 2
    %3  =  word 3
    &2  =  word 2 to the end of line
    &3  =  word 3 to the end of line
    
    eg:
    /cmd john hello
    
    %2 would be "john"
    &2 would be "john hello".
uk: Команди користувача  - Спеціальні коди:
    
    %c  =  поточний канал
    %m  =  інформація про машину
    %n  =  ваше прізвисько
    %t  =  час/дата
    %v  =  версія xchat
    %2  =  слово 2
    %3  =  слово 3
    &2  =  від слова 2 до кінця рядку
    &3  =  від слова 3 до кінця рядку
    
    Наприклад:
    /cmd john hello
    
    %2 буде  "john"
    &2 буде  "john hello".

en: User Commands...
uk: Команди користувача...

en: User Limit
uk: Обмеження користувачів

en: User List
uk: Список користувачів

en: User List Buttons
uk: Кнопки списку користувачів

en: User Name:
uk: Ім'я:

en: User and Channel Statistics: %d/%d Users on %d/%d Channels
uk: Статистика користувачів та каналів: %d/%d Користувачів на %d/%d Каналах

en: User defined commands:
uk: Визначені користувачем команди:

en: User limit must be a number!
uk: Обмеження користувачів має бути числом!

en: User list
uk: Список користувачів

en: User: %s
uk: Користувач: %s

en: UserHost
uk: Комп'ютер користувача

en: Userinfo
uk: Інформація про користувача

en: Userlist Buttons - Special codes:
    
    %a  =  all selected nicks
    %c  =  current channel
    %h  =  selected nick's hostname
    %m  =  machine info
    %n  =  your nick
    %s  =  selected nick
    %t  =  time/date
uk: Кнопки списку користувачів - Спеціальні коди:
    
    %a  =  всі вибрані прізвиська
    %c  =  поточний канал
    %h  =  назва вузла вибраної особи
    %m  =  інформація про машину
    %n  =  прізвисько
    %s  =  вибране прізвисько
    %t  =  час/дата

en: Userlist Buttons...
uk: Кнопки списку користувачів...

en: Userlist Popup...
uk: Меню списку користувачів...

en: Userlist buttons enabled
uk: Увімкнути кнопки списку користувачів

en: Userlist sorted by:
uk: Сортування списку користувачів

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Users
uk: Користувачі

en: Uzbekistan
uk: Узбекистан

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
uk: VOICE <прізвисько>, надає право голосу особі (потребує прав оператора каналу)

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Vatican City State
uk: Ватикан

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Version
uk: Версія

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
uk: WALLCHAN <повідомлення>, надсилає повідомлення до всіх каналів

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
uk: WALLCHOP <повідомлення>, надсилає повідомлення до усіх операторів на поточному каналі

en: Waiting
uk: Очікування

en: Wallis and Futuna Islands
uk: о-ви Валліс та Футуна

en: Warning: "%s" character set is unknown. No conversion will be applied for network %s.
uk: Попередження: невідоме кодування "%s". Перекодування для мережі %s не відбуватиметься.

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: Who
uk: Хто

en: Who it's from
uk: Звідки

en: Who set the ban
uk: Особа, що встановила заборону

en: WhoIs
uk: Хто є

en: Whois on notify
uk: Whois при сповіщенні

en: Windows
uk: Вікнах

en: X-Chat: Ban List (%s)
uk: X-Chat: список заборон (%s)

en: X-Chat: CTCP Replies
uk: X-Chat: Відповіді CTCP

en: X-Chat: Channel List (%s)
uk: X-Chat: Список каналів (%s)

en: X-Chat: DCC Chat List
uk: X-Chat: список розмов по DCC

en: X-Chat: Dialog buttons
uk: X-Chat: Діалогові кнопки

en: X-Chat: Edit Key Bindings
uk: X-Chat: Редагування комбінацій клавіш

en: X-Chat: File Receive List
uk: X-Chat: Список файлів, що отримуються

en: X-Chat: File Send List
uk: X-Chat: Список файлів що надсилаються

en: X-Chat: Ignore list
uk: X-Chat: список ігнорувань

en: X-Chat: Notify List
uk: X-Chat: Список зауважень

en: X-Chat: Plugins and Scripts
uk: X-Chat: модулі та сценарії

en: X-Chat: Preferences
uk: X-Chat: Настройки

en: X-Chat: Rawlog (%s)
uk: X-Chat: Журнал подій (%s)

en: X-Chat: Replace
uk: X-Chat: Заміни

en: X-Chat: Search
uk: X-Chat: Пошук

en: X-Chat: Server List
uk: X-Chat: Список серверів

en: X-Chat: URL Grabber
uk: X-Chat: Захоплювач URL

en: X-Chat: URL Handlers
uk: X-Chat: Обробка URL посилань

en: X-Chat: User Defined Commands
uk: X-Chat: Визначені користувачем команди

en: X-Chat: User menu
uk: X-Chat: Меню користувача

en: X-Chat: Userlist Popup menu
uk: X-Chat: Контекстне меню списку користувачів

en: X-Chat: Userlist buttons
uk: X-Chat: Кнопки списку користувачів

en: YES
uk: ТАК

en: Yemen
uk: Йемен

en: You are being CTCP flooded from %s, ignoring %s
uk: Вас наводнюють CTCP запитами з %s, %s ігноруєтеся

en: You are being MSG flooded from %s, setting autodialog OFF.
uk: Вас наводнюють повідомленнями від %s, автодіалог вимикається.

en: You must select some bans.
uk: Необхідно вибрати заборони.

en: Yugoslavia
uk: Югославія

en: Z-A, Ops last
uk: A-Z, оператори наприкінці

en: Zaire
uk: Заїр

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add new network
uk: _Додати нову мережу

en: _Add new server
uk: _Додати новий сервер

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Load...
uk: З_авантажити

en: _Remove "%s"
uk: В_идалити "%s"

en: _Server
uk: _Сервер

en: _UnLoad
uk: _Вивантажити

en: _Window
uk: _Вікно

en: _X-Chat
uk: _X-Чат

en: bye
uk: бувай

en: don't auto connect
uk: не з'єднуватись автоматично

en: don't auto load any plugins
uk: не завантажувати автоматично модулі

en: letters.
uk: симв.

en: mIRC colors:
uk: Кольори mIRC:

en: show version information
uk: вивести інформацію про версію

en: use a different config dir
uk: використовується інший конфігураційний каталог
